Kurzy mzdového účetnictví

Prezenční i online kurzy pro mzdové účetní. Naučíme Vás pracovat se mzdovým programem ALFA MZDY AVENSIO a seznámíme Vás s novinkami v legislativě a zpracování mezd.

 • Kurzy mzdového účetnictví

  Začínáme s programem AVENSIO SW – výukové video 3/2024

  3 025  vč. DPH (2 500  bez DPH )

  Připravili jsme pro Vás školení ZAČÍNÁME S PROGRAMEM AVENSIO SW v podobě výukového videa s lektorkami Janou Boškovou a Evou Lukášovou. Školení má za cíl pomoci všem, kteří začínají zpracovávat mzdy/platy v programu AVENSIO SW.

  Zobrazit produkt
 • Kurz není dostupný
  Kurzy mzdového účetnictví

  Školení Nejčastější dotazy k programu AVENSIO a jejich řešení – 21. 3. 2024 Brno

  3 630  vč. DPH (3 000  bez DPH )

  Prezenční školení, na kterém Vás lektoři Jana Bošková a Ing. Lukáš Urs seznámí s aktuálními novinkami v programu AVENSIO SW včetně praktických ukázek. Druhá část bude věnována řešení nejčastější dotazů z konzultační linky a dotazů účastníků školení.

  Kapacita školení je již naplněna. Máte-li o školení zájem, napište nám na slamova@alfasoftware.cz. V případě uvolnění místa Vás budeme kontaktovat. Děkujeme

   

  Zobrazit produkt
 • Kurzy mzdového účetnictví

  AVENSIO Jihlava – pro poskytovatele zdravotních služeb – 20. 3. 2024

  3 630  vč. DPH (3 000  bez DPH )

  Srdečně Vás zveme na prezenční specializované školení pro uživatele programu AVENSIO SW, které je zaměřeno na specifika zdravotnických organizací a poskytovatelů sociálních služeb.

   

   

  Zobrazit produkt
 • Kurzy mzdového účetnictví

  Úpravy formulářových sestav – výukové video – 2024

  605  vč. DPH (500  bez DPH )

  Chcete se naučit upravovat formulářové sestavy v programu ALFA MZDY AVENSIO? Připravili jsme pro Vás krátké výukové video, ve kterém Vás lektor naučí, jak pracovat s editorem sestav a jak si vytvářet sestavy dle vlastních potřeb.

  Zobrazit produkt