Školní řád

Děkujeme, že jste tu s námi! Každá ŠKOLA má svá pravidla. Ta naše také. Podívejte se na ně:

1. Heslo, které jste pro vstup do kurzu obdrželi je jen Vaše a slouží pro přístup pouze Vám. Pomocí toho poznáme, kdo se do školy přihlásil a které produkty ho zajímají. Není fér své přihlašovací údaje předat k užití jinému zájemci o vzdělávání.

2. Záložka „Rozvrh“ obsahuje obecný časový harmonogram vzdělávacích akcí vysílaných v přímém přenosu, pokud bude program akce jiný, bude vše upřesněno v detailu daného školení a v e-mailu, který Vám dorazí s potvrzením objednávky.  Není fér žádat o vrácení platby za školení z důvodu, že jste neměli čas se školení zúčastnit – děkujeme za pochopení.

3. Aktivní vzdělávací produkty jsou uložené v záložce „Aktivní kurzy“. Zakoupený produkt je aktivován přiřazením unikátního odkazu a hesla s určenou délkou užití a spustíte ho vložením hesla, které jste obdrželi k nákupu daného produktu. Odkaz s heslem patří studentovi, který si produkt objednal a zaplatil. Není fér předat svůj unikátní odkaz k užití jiné osobě.

4. Součástí vzdělávací akce mohou být studijní materiály, které lektoři připravují předem. Tyto materiály jsou považovány za autorská díla ve smyslu autorského zákona a je potřeba s nimi tak nakládat. V ALFA ŠKOLE platí, že jsou poskytnuté materiály určené pouze pro studijní účely konkrétního studenta. Není fér je bez souhlasu autora předat k užití jiné osobě.

5. Přihlašovací údaje jednotlivých studentů jsou zpracovávány společností Alfa Software, s.r.o., IČO: 263 59 812, Pražská 22, 339 01 Klatovy výhradně po předchozím souhlasu a jsou používány pouze v nezbytně nutném rozsahu (jméno + příjmení + e-mailová adresa) a pouze za účelem zprostředkování vzdělávacích akcí, vždy v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a rady č. 2016/679. A to je fér 🙂

Děkujeme za přečtení a respektování pravidel. Váš ALFA Tým.