Jak se přihlásit na Podzimní konferenci 2023

Podzimní Konference 2023 - návod a tipy pro přihlášení

Jak se přihlásit? Zvolte počet účastníků a klikněte na tlačítko “Zakoupit školení”. Poté přejděte do “košíku”,  vyplňte fakturační údaje, informace k jednotlivým účastníkům konference a vyberte si sedadlo. Po odeslání objednávky obdržíte do e-mailu proforma fakturu spolu s potvrzením objednávky. Stejně tak po připsání účastnického poplatku na náš účet obdržíte i daňový doklad. 

Postup přihlášení na konferenci

  1. Nově se zasílá jedna objednávka pro všechny účastníky z organizace. Pokud Vaše organizace vysílá na školení více účastníků, domluvte se s kolegy na volbě MENU, zašlete 1 objednávku za všechny a uplatněte si cenové zvýhodnění.
  2. Na prodejní stránce ALFA ŠKOLY zvolte počet účastníků za Vaši organizaci
  3. Klikněte na červené tlačítko Zakoupit školení.
  4. Zvolte červené Zobrazit košík.
  5. Pokračujete na Přejít k dokončení objednávky a vyplňte povinná pole* (jsou označena červenou hvězdičkou) – fakturační údaje a informace k účastníkům.  
  6. Zvolte červené Vybrat sedadlo (volná sedadla jsou označena zeleně) a objednávku odešlete černým tlačítkem Potvrdit nákup.
  7. Po odeslání objednávky vyčkejte na proforma fakturu – bude zaslána automaticky na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce ve fakturačních údajích. Na základě proforma faktury provedete platbu na náš účet u FIO banky.
  8. Po spárování úhrady účastnického poplatku obdržíte automaticky daňový doklad.
  9. Každý účastník obdrží týden před konferencí připomínku na svůj e-mail uvedený v přihlášce.

Cenové zvýhodnění pro více účastníků z jedné organizace

Organizace, které vyšlou na konferenci více než jednoho pracovníka, získají cenové zvýhodnění: 5 % pro 2 osoby, tj. 16 093 Kč včetně DPH (ušetříte 847 Kč), 10 % pro 3 osoby, tj. 22 869 Kč včetně DPH (ušetříte 2 541 Kč). Pro 4 a více účastníků z jedné organizace poskytujeme zvýhodnění 20 %. Sleva bude automaticky odečtena v “košíku”. Prosíme pro uplatnění cenového zvýhodnění, přihlaste všechny účastníky v rámci jediné objednávky.  

V případě jakýchkoliv dotazů k přihláškám nám napište na e-mail slamova@alfasoftware.cz nebo zavolejte na 376 709 863.