Daňová e-Konference – 13. 12. 2023 a 17. 1. 2024

Dvoudenní Daňová e-Konference zaměřená na zdaňování příjmů ze závislé činnosti, související legislativní pravidla a praktickou část věnující se vyúčtování zálohové/srážkové daně organizace za rok 2023 a ročního zúčtování daní zaměstnanců za rok 2023 v programu ALFA MZDY AVENSIO.

Datum: 13.12.2023

- 17.01.2024

Čas zahájení: 09

:00

Čas ukončení: 12

:15

Uzávěrka přihlášek 16.01.2024 15:00

Záznam lze sledovat do: 30.04.2024

Určeno pro: Začátečníky, Pokročilé

Kategorie:

Cena za osobu

3 025  vč. DPH (2 500  bez DPH )

Lektor/ka: Ing. Hanuš Kytler, Jana Bošková, Ing. Vladimír Kozák

Více informací

Srdečně Vás zveme na dvoudenní Daňovou e-Konferenci zaměřenou na zdaňování příjmů ze závislé činnosti, související legislativní pravidla 2023/2024
a praktickou část věnující se vyúčtování zálohové/srážkové daně organizace za rok 2023 a ročního zúčtování daní zaměstnanců za rok 2023 v programu ALFA MZDY AVENSIO

Daňová e-Konference se uskuteční ve dvou samostatných dnech formou online živých vysílání a to 13. 12. 2023 a 17. 1. 2024. Během živého vysílání můžete lektorům pokládat dotazy prostřednictvím chatu. 

TIP: K dispozici Vám bude také záznam ze všech přednášek, který můžete sledovat opakovaně až do 30. 4. 2024. 

Uzávěrka přihlášek: 16. 1. 2024 15:00

CO SE DOZVÍTE?

1. Den –  ŽIVĚ 13. 12. 2023 – Roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění za rok 2023, změny ve zdaňování příjmů ze závislé činnosti pro rok 2024 

Přednáší lektor:

Ing. Hanuš Kytler – Lektor s třicetiletou praxí ve finanční správě a v současné době působící jako metodik daně ze závislé činnosti na Generálním finančním ředitelství v Praze.

2. Den – ŽIVĚ 17. 1. 2024 – Správné postupy v programu ALFA MZDY AVENSIO při vyúčtování zálohové daně organizace, vyúčtování srážkové daně organizace, ročním zúčtování daně zaměstnanců 

Přednáší lektoři ALFA Týmu:

Jana Bošková – zkušená a laskavá lektorka konferencí a školení k mzdovému programu ALFA MZDY AVENSIO. V Alfa Software, s.r.o. pracuje od roku 2009 jako konzultantka a od roku 2022 také jako vedoucí týmu konzultantů.

Ing. Vladimír Kozák – analytik a programátor společnosti Alfa Software, s.r.o., v minulosti též tvůrce programu MZDY 2000 a vývojář mzdového systému ALFA MZDY AVENSIO

DRUHÝ konferenční den v živém vysílání 17. 1. 2024 bude věnován správným postupům v programu ALFA MZDY AVENSIO při vyúčtování zálohové daně organizace, vyúčtování srážkové daně organizace, při ročním zúčtování daně zaměstnanců.


ČASOVÝ HARMONOGRAM živého vysílání si můžete prohlédnout zde.


V ceně e-Konference jsou také studijní MATERIÁLY a možnost sledovat přednášky z obou konferenčních dnů znovu ze ZÁZNAMU,  a to až do 30. 4. 2024.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Chcete-li Daňovou e-Konferenci sledovat v přímém přenosu, je potřeba se přihlásit a provést úhradu školného tak, aby nejpozději 24 hodin před zahájením živého vysílání byla částka připsána na náš účet! Jen tak Vám budeme moci včas zpřístupnit stránku, kde e-Konference probíhá.

Uvedená cena e-Konference je za oba konferenční dny a jednotlivé dny jsou samostatně neprodejné. Děkujeme za pochopení.

Související školení

Spokojení zákazníci

Simona Kronďáková, personalistkaPalata – Domov pro zrakově postižené
Read More
Chtěla jsem poděkovat za super školení 25.1. 2022 Začínáme s programem… I když v něm jako personalista pracuji několik let, byla pro mě spousta věcí nová, neboť jsem více méně samouk. Nejsem příznivec školení online, ale to Vaše se mi líbilo. Ocenila jsem také možnost přehrát si školení zpětně ze záznamu :-).
Silvia Veverková LDN Hradec Králové
Read More
Ráda bych poděkovala z on-line školení pro pokročilé a tímto i paní Janě Boškové. Pracuji ve zdravotnictví a v čase pandemie jsem se nestačila ani “nadechnout”, co jsem měla administrativní agendy. neměla jsem čas si ani číst novely zákonů a všechno se učila v běhu. Paní Bošková byla velmi příjemná, srozumitelně všechno vysvětlila, objasnila…místy jsem ji obdivoval, zejména kvůli obsluze chatu. Osobně se mi mi online způsob školení velmi líbil, protože jsme dobře viděla, slyšela a navíc jsme se mohla hned zeptat na jakýkoliv dotaz. Ještě jednou děkuji moc a přeji mnoho úspěchů.
Jitka WeidlováMZDY, PERSONALISTIKA NADĚJE Plzeň
Read More
Vážení Alfáci, ráda bych vám všem poděkovala za to, že jste a za vaši podporu a trpělivost s námi , uživateli. Spolupracuji s vámi už od “počátku věků” Začínala jsem tenkrát s programem MZDY 2000 a byla jsem přesvědčená, že s tímto mzdovým programem odejdeme společně do důchodu. Bohudík se mi toto přání nesplnilo a já byla nucena přejít na váš nový systém ALFA MZDY AVENSIO, ke kterému jsem neměla zpočátku důvěru, nebo spíše jsem už nechtěla žádné změny. Stačilo však jen jedno školení pro začátečníky u vás v Klatovech, abych zjistila, že musím jít s dobou a v tomto programu jsem se začala díky školení velmi rychle orientovat a stal se mým společníkem a pomocníkem při zpracování mezd. Ještě jednou za všechno děkuji a přeji vám co nejvíce spokojených uživatelů.
Dagmar Barthelováekonom, Domov Kolešovice, poskytovatel sociálních služeb
Read More
Školení pro mne bylo velice přínosné, neboť jsem začala zpracovávat mzdy nově v programu ALFA MZDY AVENSIO a musela jsem naplnit všechny číselníky a zadat vše zpětně od ledna do dubna. Školení jako takové se mi moc líbilo a dodnes čerpám z jeho materiálů. Také hodně využívám nápovědu v programu, která je pro mne velice přínosná a užitečná, stejně tak i využívám hotline, se kterou je výborná spolupráce. Nyní již od května zpracovávám mzdy ve Vašem programu a jsem velice spokojená a spolupracuje se mi s Vámi velice dobře.
Pavlína Kovaříkovámzdová účetní, Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb
Read More
Školení pro pokročilé bych doporučila všem uživatelům, hlavně těm, kteří si myslí, že je zbytečné školit se ještě více o programu a stačí jen zpracovat mzdy tak, aby prošly. Správným využitím bohatých funkcí programu vylepšíme naši práci a usnadníme i účtování mezd. Mně konkrétně přineslo školení možnost úpravy pracovněprávních dokumentů, a jelikož právě pracujeme s kolegyní na přenosu mezd do účetnictví, školení upevnilo moje znalosti o správném zařazování pracovníků ve mzdovém programu. Program umožňuje komfortní zpracování a odeslání všech reportů na OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad i další, např. statistiky. Zaujala mě i možnost odesílání výplatních lístků e-mailem, což ušetří čas, peníze i administrativu. Skvělý je i naprosto profesionální a přitom milý přístup lektorů. Děkuji moc. Moje vyjádření o programu samozřejmě můžete použít-jsem poctěna. Certifikát ze školení už mi visí na zdi. Kéž by všechno v životě fungovalo jako váš program...
Jiřina S.mzdová účetní, KOSYKA s.r.o., Hruškové Dvory, Jihlava
Read More
Po konferenci jsem byla nabitá energií a příjemně stráveným časem na přednáškách. Byla to vydařená a pěkná akce včetně materiálů, doprovodného programu, Vaší ochoty a vstřícnosti k nám uživatelům. Ještě jednou všem Vašim kolegyním a kolegům děkuji za příjemně strávené dny.
Previous
Next