Aktivní kurzy

Školení k programu AVENSIO SW - Jana Bošková a Eva Lukášová

VÝUKOVÉ VIDEO BUDE DOSTUPNÉ  DO 13. 5. 2024

Jana Bošková

zkušená a laskavá lektorka konferencí a školení k mzdovému programu AVENSIO SW. Od roku 2009 pracuje jako konzultantka a od roku 2022 také jako vedoucí týmu konzultantů. Pomáhá uživatelům mzdového programu, testuje nové verze a dokáže zákazníkovi v nouzi zpracovat mzdy externě. V týmu konzultantů je její specializací sestavování účetních předkontací.

Eva Lukášová

Konzultantka mzdového programu AVENSIO SW, která našim zákazníkům vždy ráda a ochotně poradí. Testuje nové verze programu, studuje veškeré legislativní noviny a zajišťuje také externí zpracování mezd.

Případné dotazy ke zpracování mezd v programu AVENSIO SW Vám rádi zodpoví naši konzultanti na telefonu 376 709 850.

Obsah školení / kapitoly:

1. Úvod, hlavní panel a číselníky (Jana Bošková)
  2. Založení nového zaměstnance (Eva Lukášová)
  3. Pracovní poměr, dohody, ONZ, HOZ (Jana Bošková)
  4. Náhrady, překážky, samostudium (Eva Lukášová)
  5. Nemocenské, OČR, vynětí (Jana Bošková)
  6. Srážky (Eva Lukášová)
  7. Uzávěrka (Jana Bošková)

Stáhněte si studijní materiály k výukovému videu:

Vygenerujte si certifikát za absolvování našeho školení.

Jak se Vám líbilo školení? Napište nám na skola@alfasoftware.cz. Děkujeme!

Zadejte heslo pro vstup

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pokud heslo neznáte, a jste přihlášeným účastníkem, najdete jej v e-mailu od nás s informacemi k danému kurzu.