Aktivní kurzy

Daňová e-Konference – záznam přednášek

ZÁZNAM přednášek bude dostupný do 30. 4. 2024

Roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění za rok 2023, změny ve zdaňování příjmů ze závislé činnosti pro rok 2024  - Ing. Hanuš Kytler

Ing. Hanuš Kytler

Lektor s třicetiletou praxí ve finanční správě a v současné době působící jako metodik daně ze závislé činnosti na Generálním finančním ředitelství v Praze.

Stáhněte si studijní materiály k přednášce:

Správné postupy v programu ALFA MZDY AVENSIO při vyúčtování zálohové daně organizace, vyúčtování srážkové daně organizace, ročním zúčtování daně zaměstnanců - Jana Bošková a Ing. Vladimír Kozák

Jana Bošková

zkušená a laskavá lektorka konferencí a školení k mzdovému programu ALFA MZDY AVENSIO. V Alfa Software, s.r.o. pracuje od roku 2009 jako konzultantka a od roku 2022 také jako vedoucí týmu konzultantů. Pomáhá uživatelům mzdového programu, testuje nové verze a dokáže zákazníkovi v nouzi zpracovat mzdy externě. V týmu konzultantů je její specializací sestavování účetních předkontací.

Ing. Vladimír Kozák

analytik a programátor společnosti Alfa Software, s.r.o., v minulosti též tvůrce programu MZDY 2000 a vývojář mzdového systému ALFA MZDY AVENSIO. Je trpělivým a empatickým lektorem našich konferencí s dlouholetou praxí v oboru mzdového účetnictví a personalistiky.

Vygenerujte si certifikát za absolvování našeho školení.

Zadejte heslo pro vstup

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pokud heslo neznáte, a jste přihlášeným účastníkem, najdete jej v e-mailu od nás s informacemi k danému kurzu.