Školení Nejčastější dotazy k programu ALFA MZDY AVENSIO a jejich řešení – 28.6. 2023 Klatovy

Prezenční školení, na kterém Vás lektorka Jana Bošková seznámí s aktuálními novinkami v programu ALFA MZDY AVENSIO včetně praktických ukázek. Druhá část bude věnována řešení nejčastější dotazů z konzultační linky a dotazů účastníků školení.

Datum: 28.06.2023

Čas zahájení: 09

:00

Čas ukončení: 14

:00

Místo konání: Úhlava, o. p. s, Plánická 174, Klatovy

Uzávěrka přihlášek 21.06.2023 23:59

Určeno pro: Začátečníky, Pokročilé

Cena za osobu

3 630  vč. DPH (3 000  bez DPH )

12 Volných míst

Lektor/ka: Jana Bošková - zkušená a laskavá lektorka konferencí a školení k mzdovému programu ALFA MZDY AVENSIO. V Alfa Software, s.r.o. pracuje od roku 2009 jako konzultantka a od roku 2022 také jako vedoucí týmu konzultantů.

Více informací

V rámci školení Vás lektorka Jana Bošková seznámí s aktuálními novinkami v programu ALFA MZDY AVENSIO včetně praktických ukázek. Druhá část bude věnována řešení nejčastější dotazů z konzultační linky a dotazů účastníků školení.

Termín prezenčního školení: 28. 6. 2023

Uzávěrka přihlášek: 21. 6. 2023 

Komu je školení určeno:

Školení je určeno Všem mzdovým účetním, které/kteří chtějí možnosti mzdového a personálního programu ALFA MZDY AVENSIO naplno využívat, ušetřit svůj čas a usnadnit si tak svou práci.


Obsah školení:

novinky v programu ALFA MZDY AVENSIO

řešení nejčastějších dotazů včetně názorných příkladů, uvedení souvislostí – co, jak a proč

– to nejdůležitější, na co si dát při zpracování mezd/platů pozor

– jaký postup při práci můžeme doporučit a jakého se vyvarovat

– dobré rady pro usnadnění práce ve mzdové účtárně

odpovědi na Vaše dotazy

Tip: Další témata, která Vás zajímají a dotazy, které Vás aktuálně trápí, zasílejte prosím lektorce na e-mail boskova@alfasoftware.cz, a to nejpozději
v den termínu uzávěrky přihlášek, tj. do 21. 6. 2023.


Platbu školného je potřeba provést tak, aby nejpozději den před zahájením výuky byla částka připsána na náš účet. Děkujeme za pochopení. 


Místo konání: 

Klatovy, v prostorách Úhlava, o. p. s., Plánická 174, 339 01

(Při menším počtu přihlášených účastníků proběhne školení v učebně společnosti Alfa Software, s.r.o. O případné změně Vás budeme včas informovat.)

Časový harmonogram:

9:00 – 14:00
Prezence:  8:30


Důležité upozornění: Při nenaplnění minimálního počtu účastníků si organizátor Alfa Software, s.r.o. vyhrazuje právo akci zrušit. V případě zrušení akce bude účastníkům vráceno 100 % uhrazené ceny.  

Související školení

Spokojení zákazníci

Simona Kronďáková, personalistkaPalata – Domov pro zrakově postižené
Read More
Chtěla jsem poděkovat za super školení 25.1. 2022 Začínáme s programem… I když v něm jako personalista pracuji několik let, byla pro mě spousta věcí nová, neboť jsem více méně samouk. Nejsem příznivec školení online, ale to Vaše se mi líbilo. Ocenila jsem také možnost přehrát si školení zpětně ze záznamu :-).
Silvia Veverková LDN Hradec Králové
Read More
Ráda bych poděkovala z on-line školení pro pokročilé a tímto i paní Janě Boškové. Pracuji ve zdravotnictví a v čase pandemie jsem se nestačila ani “nadechnout”, co jsem měla administrativní agendy. neměla jsem čas si ani číst novely zákonů a všechno se učila v běhu. Paní Bošková byla velmi příjemná, srozumitelně všechno vysvětlila, objasnila…místy jsem ji obdivoval, zejména kvůli obsluze chatu. Osobně se mi mi online způsob školení velmi líbil, protože jsme dobře viděla, slyšela a navíc jsme se mohla hned zeptat na jakýkoliv dotaz. Ještě jednou děkuji moc a přeji mnoho úspěchů.
Jitka WeidlováMZDY, PERSONALISTIKA NADĚJE Plzeň
Read More
Vážení Alfáci, ráda bych vám všem poděkovala za to, že jste a za vaši podporu a trpělivost s námi , uživateli. Spolupracuji s vámi už od “počátku věků” Začínala jsem tenkrát s programem MZDY 2000 a byla jsem přesvědčená, že s tímto mzdovým programem odejdeme společně do důchodu. Bohudík se mi toto přání nesplnilo a já byla nucena přejít na váš nový systém ALFA MZDY AVENSIO, ke kterému jsem neměla zpočátku důvěru, nebo spíše jsem už nechtěla žádné změny. Stačilo však jen jedno školení pro začátečníky u vás v Klatovech, abych zjistila, že musím jít s dobou a v tomto programu jsem se začala díky školení velmi rychle orientovat a stal se mým společníkem a pomocníkem při zpracování mezd. Ještě jednou za všechno děkuji a přeji vám co nejvíce spokojených uživatelů.
Dagmar Barthelováekonom, Domov Kolešovice, poskytovatel sociálních služeb
Read More
Školení pro mne bylo velice přínosné, neboť jsem začala zpracovávat mzdy nově v programu ALFA MZDY AVENSIO a musela jsem naplnit všechny číselníky a zadat vše zpětně od ledna do dubna. Školení jako takové se mi moc líbilo a dodnes čerpám z jeho materiálů. Také hodně využívám nápovědu v programu, která je pro mne velice přínosná a užitečná, stejně tak i využívám hotline, se kterou je výborná spolupráce. Nyní již od května zpracovávám mzdy ve Vašem programu a jsem velice spokojená a spolupracuje se mi s Vámi velice dobře.
Pavlína Kovaříkovámzdová účetní, Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb
Read More
Školení pro pokročilé bych doporučila všem uživatelům, hlavně těm, kteří si myslí, že je zbytečné školit se ještě více o programu a stačí jen zpracovat mzdy tak, aby prošly. Správným využitím bohatých funkcí programu vylepšíme naši práci a usnadníme i účtování mezd. Mně konkrétně přineslo školení možnost úpravy pracovněprávních dokumentů, a jelikož právě pracujeme s kolegyní na přenosu mezd do účetnictví, školení upevnilo moje znalosti o správném zařazování pracovníků ve mzdovém programu. Program umožňuje komfortní zpracování a odeslání všech reportů na OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad i další, např. statistiky. Zaujala mě i možnost odesílání výplatních lístků e-mailem, což ušetří čas, peníze i administrativu. Skvělý je i naprosto profesionální a přitom milý přístup lektorů. Děkuji moc. Moje vyjádření o programu samozřejmě můžete použít-jsem poctěna. Certifikát ze školení už mi visí na zdi. Kéž by všechno v životě fungovalo jako váš program...
Jiřina S.mzdová účetní, KOSYKA s.r.o., Hruškové Dvory, Jihlava
Read More
Po konferenci jsem byla nabitá energií a příjemně stráveným časem na přednáškách. Byla to vydařená a pěkná akce včetně materiálů, doprovodného programu, Vaší ochoty a vstřícnosti k nám uživatelům. Ještě jednou všem Vašim kolegyním a kolegům děkuji za příjemně strávené dny.
Previous
Next