Novela zákona o sociálním pojištění od 1.2. 2023 a její aplikace do programu ALFA MZDY AVENSIO – 24.1.2023

Cílem tohoto školení je seznámit uživatele programu ALFA MZDY AVENSIO s novelou zákona o sociálním pojištění. Čeho se novela týká, jakých osob a co to znamená pro zaměstnavatele (legislativní část) a zapracování této novely do programu ALFA MZDY AVENSIO (praktická část).  Během výkladu můžete lektorce pokládat dotazy formou chatu.

Datum: 24.01.2023

Čas zahájení: 09

:00

Čas ukončení: 13

:00

Uzávěrka přihlášek: 20.03.2023 23:59

Cena za osobu

3 630  vč. DPH (3 000  bez DPH )

Lektor/ka: Lucie Kubátová - je zkušená lektorka. Pravidelně vede školení k programu ALFA MZDY AVENSIO. V Alfa Software, s.r.o. pracuje jako konzultantka mzdového systému. Sestavuje uživatelské příručky, připravuje e-mailové tipy a publikuje blogové články.

Více informací

Srdečně Vás zveme na online školení Novela zákona o sociálním pojištění od 1.2. 2023 a její aplikace do programu ALFA MZDY AVENSIO.

Školení proběhne online v úterý 24.1. 2023

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Na školení je potřeba se přihlásit a provést úhradu školného tak, aby nejpozději 24 hodin před zahájením výuky byla částka připsána na náš účet! Jen tak Vám budeme moci včas zpřístupnit stránku, kde online školení probíhá.

KOMU JE ŠKOLENÍ URČENO?
Cílem tohoto školení je seznámit uživatele programu ALFA MZDY AVENSIO s novelou zákona o sociálním pojištění. Čeho se novela týká, jakých osob a co to znamená pro zaměstnavatele (legislativní část) a zapracování této novely do programu ALFA MZDY AVENSIO (praktická část).

TIP: V rámci školení bude probrána také problematika zvýšení sazby pojistného na sociální pojištění z vyměřovacího základu a snížení hranice pro odchod do důchodu u zdravotnického záchranáře od 1.1.2023. 

OBSAH ŠKOLENÍ:

  • Seznámení s novelou zákona o sociálním pojištění
  • Podmínky pro uplatnění slevy na pojistném
  • Nastavení důvodů uplatnění slev v programu a související výpočty
  • Související sestavy včetně hlášení na OSSZ
  • Oznámení o záměru uplatňovat slevu
  • Praktické ukázky a příklady 

 

(V ceně školení jsou i studijní MATERIÁLY a možnost sledovat celé školení či jeho části znovu ze ZÁZNAMU, a to až do 31. 3. 2023)

Během výkladu můžete lektorce pokládat dotazy formou chatu.

Délka školení: 3-4 hodiny v závislosti na množství dotazů

Související školení

Spokojení zákazníci

Simona Kronďáková, personalistkaPalata – Domov pro zrakově postižené
Read More
Chtěla jsem poděkovat za super školení 25.1. 2022 Začínáme s programem… I když v něm jako personalista pracuji několik let, byla pro mě spousta věcí nová, neboť jsem více méně samouk. Nejsem příznivec školení online, ale to Vaše se mi líbilo. Ocenila jsem také možnost přehrát si školení zpětně ze záznamu :-).
Silvia Veverková LDN Hradec Králové
Read More
Ráda bych poděkovala z on-line školení pro pokročilé a tímto i paní Janě Boškové. Pracuji ve zdravotnictví a v čase pandemie jsem se nestačila ani “nadechnout”, co jsem měla administrativní agendy. neměla jsem čas si ani číst novely zákonů a všechno se učila v běhu. Paní Bošková byla velmi příjemná, srozumitelně všechno vysvětlila, objasnila…místy jsem ji obdivoval, zejména kvůli obsluze chatu. Osobně se mi mi online způsob školení velmi líbil, protože jsme dobře viděla, slyšela a navíc jsme s emohla hned zeptat na jakýkoliv dotaz. Ještě jednou děkuji moc a přeji mnoho úspěchů.
Jitka WeidlováMZDY, PERSONALISTIKA NADĚJE Plzeň
Read More
Vážení Alfáci, ráda bych vám všem poděkovala za to, že jste a za vaši podporu a trpělivost s námi , uživateli. Spolupracuji s vámi už od “počátku věků” Začínala jsem tenkrát s programem MZDY 2000 a byla jsem přesvědčená, že s tímto mzdovým programem odejdeme společně do důchodu. Bohudík se mi toto přání nesplnilo a já byla nucena přejít na váš nový systém ALFA MZDY AVENSIO, ke kterému jsem neměla zpočátku důvěru, nebo spíše jsem už nechtěla žádné změny. Stačilo však jen jedno školení pro začátečníky u vás v Klatovech, abych zjistila, že musím jít s dobou a v tomto programu jsem se začala díky školení velmi rychle orientovat a stal se mým společníkem a pomocníkem při zpracování mezd. Ještě jednou za všechno děkuji a přeji vám co nejvíce spokojených uživatelů.
Dagmar Barthelováekonom, Domov Kolešovice, poskytovatel sociálních služeb
Read More
Školení pro mne bylo velice přínosné, neboť jsem začala zpracovávat mzdy nově v programu ALFA MZDY AVENSIO a musela jsem naplnit všechny číselníky a zadat vše zpětně od ledna do dubna. Školení jako takové se mi moc líbilo a dodnes čerpám z jeho materiálů. Také hodně využívám nápovědu v programu, která je pro mne velice přínosná a užitečná, stejně tak i využívám hotline, se kterou je výborná spolupráce. Nyní již od května zpracovávám mzdy ve Vašem programu a jsem velice spokojená a spolupracuje se mi s Vámi velice dobře.
Pavlína Kovaříkovámzdová účetní, Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb
Read More
Školení pro pokročilé bych doporučila všem uživatelům, hlavně těm, kteří si myslí, že je zbytečné školit se ještě více o programu a stačí jen zpracovat mzdy tak, aby prošly. Správným využitím bohatých funkcí programu vylepšíme naši práci a usnadníme i účtování mezd. Mně konkrétně přineslo školení možnost úpravy pracovněprávních dokumentů, a jelikož právě pracujeme s kolegyní na přenosu mezd do účetnictví, školení upevnilo moje znalosti o správném zařazování pracovníků ve mzdovém programu. Program umožňuje komfortní zpracování a odeslání všech reportů na OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad i další, např. statistiky. Zaujala mě i možnost odesílání výplatních lístků e-mailem, což ušetří čas, peníze i administrativu. Skvělý je i naprosto profesionální a přitom milý přístup lektorů. Děkuji moc. Moje vyjádření o programu samozřejmě můžete použít-jsem poctěna. Certifikát ze školení už mi visí na zdi. Kéž by všechno v životě fungovalo jako váš program...
Jiřina S.mzdová účetní, KOSYKA s.r.o., Hruškové Dvory, Jihlava
Read More
Po konferenci jsem byla nabitá energií a příjemně stráveným časem na přednáškách. Byla to vydařená a pěkná akce včetně materiálů, doprovodného programu, Vaší ochoty a vstřícnosti k nám uživatelům. Ještě jednou všem Vašim kolegyním a kolegům děkuji za příjemně strávené dny.
Previous
Next