Exekuce a aplikace v programu AVENSIO SW – záznam z online školení

Záznam z online školení zaměřeného na problematiku exekucí a srážek ze mzdy, včetně  aplikace v programu AVENSIO SW.

Uzávěrka přihlášek: 6.06.2024 23:59

Záznam lze sledovat do: 20.06.2024

Určeno pro: Pokročilé

Cena za osobu

3 630  vč. DPH (3 000  bez DPH )

Lektor/ka: Lucie Kubátová - zkušená lektorka, konzultantka mzdového systému AVENSIO a absolventka vzdělávacího programu Mzdová a personální speciálka včetně auditu společnosti 1. VOX a. s. Pravidelně připravuje odborné články, sestavuje uživatelské příručky a přednáší na školeních a konferencích pro mzdové účetní a personalisty.

Více informací

Záznam online školení 22. 5. 2024 na téma exekuce a aplikace v programu AVENSIO SW. V rámci školení se dozvíte vše o nezabavitelné částce pro rok 2024, z čeho a jak se vypočítá i co ovlivňuje její výši.

Osvojíte si také doporučené postupy při zadávání přednostních a nepřednostních exekucí v programu AVENSIO SW.

Zjistíte, co je deponování vypočtené srážky a jak se provádí a také v jaké výši si může zaměstnavatel uplatnit náhradu nákladů spojených s výpočtem exekucí.

V části školení se budeme věnovat také oblastem jako jsou srážky z odstupného, insolvence či součinnost s exekutory a další. Vše s důrazem na praktické využití v programu.

Obsah školení:

  • Nezabavitelná částka
  • Exekuce předností
  • Exekuce nepřednostní
  • Deponování
  • Paušálně stanovená náhrada nákladů
  • Náhradní výživné
  • Chráněný účet
  • Srážky z odstupného
  • Insolvence
  • Součinnost s exekutory

Komu je školení určeno?

Všem mzdovým účetním, které/kteří chtějí získat užitečné tipy pro práci ve mzdové účtárně a programu AVENSIO.


Záznam školení je dostupný do: 20. 6. 2024
Uzávěrka přihlášek: 6. 6. 2024


(V ceně školení jsou také studijní MATERIÁLY a možnost sledovat celé školení či jeho části znovu ze ZÁZNAMU až do 20. 6. 2024)

Délka školení: á 4 hodiny

Související školení

Spokojení zákazníci

Simona Kronďáková, personalistkaPalata – Domov pro zrakově postižené
Read More
Chtěla jsem poděkovat za super školení 25.1. 2022 Začínáme s programem… I když v něm jako personalista pracuji několik let, byla pro mě spousta věcí nová, neboť jsem více méně samouk. Nejsem příznivec školení online, ale to Vaše se mi líbilo. Ocenila jsem také možnost přehrát si školení zpětně ze záznamu :-).
Silvia Veverková LDN Hradec Králové
Read More
Ráda bych poděkovala z on-line školení pro pokročilé a tímto i paní Janě Boškové. Pracuji ve zdravotnictví a v čase pandemie jsem se nestačila ani “nadechnout”, co jsem měla administrativní agendy. neměla jsem čas si ani číst novely zákonů a všechno se učila v běhu. Paní Bošková byla velmi příjemná, srozumitelně všechno vysvětlila, objasnila…místy jsem ji obdivoval, zejména kvůli obsluze chatu. Osobně se mi mi online způsob školení velmi líbil, protože jsme dobře viděla, slyšela a navíc jsme se mohla hned zeptat na jakýkoliv dotaz. Ještě jednou děkuji moc a přeji mnoho úspěchů.
Jitka WeidlováMZDY, PERSONALISTIKA NADĚJE Plzeň
Read More
Vážení, ráda bych vám všem poděkovala za to, že jste a za vaši podporu a trpělivost s námi , uživateli. Spolupracuji s vámi už od “počátku věků” Začínala jsem tenkrát s programem MZDY 2000 a byla jsem přesvědčená, že s tímto mzdovým programem odejdeme společně do důchodu. Bohudík se mi toto přání nesplnilo a já byla nucena přejít na váš nový systém AVENSIO, ke kterému jsem neměla zpočátku důvěru, nebo spíše jsem už nechtěla žádné změny. Stačilo však jen jedno školení pro začátečníky u vás v Klatovech, abych zjistila, že musím jít s dobou a v tomto programu jsem se začala díky školení velmi rychle orientovat a stal se mým společníkem a pomocníkem při zpracování mezd. Ještě jednou za všechno děkuji a přeji vám co nejvíce spokojených uživatelů.
Dagmar Barthelováekonom, Domov Kolešovice, poskytovatel sociálních služeb
Read More
Školení pro mne bylo velice přínosné, neboť jsem začala zpracovávat mzdy nově v programu AVENSIO a musela jsem naplnit všechny číselníky a zadat vše zpětně od ledna do dubna. Školení jako takové se mi moc líbilo a dodnes čerpám z jeho materiálů. Také hodně využívám nápovědu v programu, která je pro mne velice přínosná a užitečná, stejně tak i využívám hotline, se kterou je výborná spolupráce. Nyní již od května zpracovávám mzdy ve Vašem programu a jsem velice spokojená a spolupracuje se mi s Vámi velice dobře.
Pavlína Kovaříkovámzdová účetní, Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb
Read More
Školení pro pokročilé bych doporučila všem uživatelům, hlavně těm, kteří si myslí, že je zbytečné školit se ještě více o programu a stačí jen zpracovat mzdy tak, aby prošly. Správným využitím bohatých funkcí programu vylepšíme naši práci a usnadníme i účtování mezd. Mně konkrétně přineslo školení možnost úpravy pracovněprávních dokumentů, a jelikož právě pracujeme s kolegyní na přenosu mezd do účetnictví, školení upevnilo moje znalosti o správném zařazování pracovníků ve mzdovém programu. Program umožňuje komfortní zpracování a odeslání všech reportů na OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad i další, např. statistiky. Zaujala mě i možnost odesílání výplatních lístků e-mailem, což ušetří čas, peníze i administrativu. Skvělý je i naprosto profesionální a přitom milý přístup lektorů. Děkuji moc. Moje vyjádření o programu samozřejmě můžete použít-jsem poctěna. Certifikát ze školení už mi visí na zdi. Kéž by všechno v životě fungovalo jako váš program...
Jiřina S.mzdová účetní, KOSYKA s.r.o., Hruškové Dvory, Jihlava
Read More
Po konferenci jsem byla nabitá energií a příjemně stráveným časem na přednáškách. Byla to vydařená a pěkná akce včetně materiálů, doprovodného programu, Vaší ochoty a vstřícnosti k nám uživatelům. Ještě jednou všem Vašim kolegyním a kolegům děkuji za příjemně strávené dny.
Previous
Next